Schesir İçeriği

cerenimo22

Guargum 3300
Keçiboynuzu Gamı 3300
Karagenan 3300

Bunlarin neye faydasi vardır ya da zararlı midir? bilen var mi acaba internette baktım da doğal şeker falan yazıyor daha halk dilinde anlatabilecek varsa bana sevinirim :)

1 CEVAP

duyggn

Öncelikle Schesir yaş mamalar benim içerik konusunda en güvendiğim yaş mamalardan.

Bunlar yaş mamalarda jelleşme, düzenleme, ayrışmayı önlemek için kullanılıyor. Örneğin guar gamı mamalar paketlenirken bir pakete tamamen sebze diğerine tamamen et dolmasını engelliyor. Hepsi uygun miktarda kullanıldığında sağlıklı ve aşırı tüketimde diğer her besin gibi zararlı. Yani korkmanıza gerek yok güvenle kullanabilirsiniz. :)