Kedi Öldü Ve Kendimi Çok Suçluyorum

Mist

Dün bahsettiğim kızım öldü çok çok çok üzülüyorum onun için çabaladım bi o kadar da cabalayamadım gözümün önünden gitmiyor. Mantarı vardı elimle kremini sürerdim ilk o yemek yemeye başladı ilk o kum öğrendi ilk doğan yavrumdu tek dişi oydu ellerimde soğukluğu kaldı çok üzülüyorum veterinere götüremedim huzurlu uyusun yavrum çok üzgünüm çok. Sahiplenirdim dediifm kişiye söyledim o istemedi hasta olunca birlikte atlaticaz diye çok inanmistim

3 CEVAP

Ayselgns

Dünkü durumu da okudum. Siz çok üzülmüşsünüz yazınız bunu gösteriyor zaten. Ama lanet olsun ki bu maddi durum her şeye bir dur diyor. İnsan içinde diğer canlı türü olan hayvan içinde üzülerek bu geçerli. Hep duymuyor muyuz ; çocuğunu hastaneye götüremediği için , hayatını kaybeden çocuklar, yetişkinler, yaşlılar vs. Çok hassas bir duygu yaşadığınız. Baş edilmesi zor bir travma. Umarım güzel yavru huzurla uyur.

:( Umarım gittiği yerde mutlu olur

Ozge00

İşte kisirlastima öneriyoruz bu yüzden. Yazık olmuş. Diğer kedilere uzun ömürler versin Allah inşallah :(