Patisi Soyuldu

catdream_

merhaba kedimin patisi bu şekilde soyuldu sizce neden? her patisin de var

10 CEVAP

nilayy24

Allahım ne tatlı paticiktir bu böyle ❤️ kumdan olabiliyor bazen, uyurken falan vazelin sürüyorum brn az bişey

Ozge00

Silika kum falan mi kullanıyorsunuz belki ondandır. Sert kumlar da yapıyor öyle.

heronsprey

kumdan olmuş sanırım

heronsprey

kumdan olmuş sanırım

Linsenpai

Kumdan olmuştur muhtemelen. Soyulan yerlere birazcık hindistan cevizi yağı sürerseniz iyileşmesine yardımcı olur

catdream_

yok ince taneli

Ozge00

Cok ciddi bir sorun gibi durmuyor. Krem sürün diyemem çünkü yalarsa zarari olabilir kediye. Bir dahaki veterinere gidisinizde sorabilirsiniz ama sorun olduğunu sanmıyorum pek.

catdream_

tesekkürler

Asliszgn

Bazen bizde de oluyor sudokrem sürüyorum geçiyor

GlsmKrpk

Sarı kantaron yağı sürebilirsiniz