Evde İkiye Bölündük Yemin Ediyorum, Bu Cins Kedi Sevdalılığı Nedir?

llall

şimdi, ben ve annem kedi sahiplenmek istiyoruz. sokaktan olabilir ya da buradan.
babam ise arkadaşının kedisinin doğurduğu yavru iran kedilerinden birini sahiplenmek istiyor.
hastalıklarından falan bahsettik ama ne çare.... ablam da o iran kedisi yavrularından istiyor. yani ev ortamı şu an aşırı gergin.

ne yapsam bilmiyorum, her şeyi de denedim.
sizce bu cins kedi sevdalılığı nedir?

( sen de böyle düşürenerek cins kedilere haksızlık yapmıyor musun diyecekler olursa diye söylüyorum, kedimin ırkı cinsi umrumda dahi değil. ben sadece sokaktan bir can kurtarmak istiyorum. )

16 CEVAP

iidyl

çok teşekkür ederiz. sizin gelecek yavrucaklarınıza upuzun sağlıklı ömürler diliyorum :))