Crystalin Diş Sağlığı

Ayseenur10

Arkadaşlar bu ürünü daha önce ağız hijyeni için kullanan var mi? Kedimin dişlerinde oluşan plaklar(çok ileri boyutta değil) ve bakımını temizlemesini sağlamak için kullanmak istiyorum, faydası olur mu? Deneyeniniz oldu mu?

4 CEVAP

Gelyahron

Kemirme çubukları var onlardan verebilirsiniz kedinize, ayrıca su ihtiyacını şebeke suyu ile sağlamayın. Mümkünse ph değeri 7.5-8.8 arası damacana su ile sağlayın. İkinci olarak icme suyuna 1 damla elma sirkesi damlatın

bbeyzvv

bu marka gayet iyi vetrinerler de bundan kullanıyor gönül rahatlığıyla kullanailirsiniz ağız ve kulak için

bbeyzvv

ama sıkınca dişleri ovalayın

Ayseenur10

Teşekkür ederim zaten hep damacanadan bizimde içtiğimiz sudan veriyorum:) elma sirkesini deneyeceğim.
Emin olamamıştım ama veterinerlerde kullanıyorsa deneyiyim sağ olun