Sindirim Sistemi!Acil!

nildogcat

Bugün kedimde yine bir ishal başladı ve mukus gibi bir şey aktı.Midesinde ve bağırsaklarında gurultular var.İshalde dondurma kıvamında fakat yağlı.Yardımcı olur musunuz acil?

2 CEVAP

LaziBozo

Bu konularda uzman degilim ama ben de kedimde ishal sorunu yasadim suan sindirimi ********** ile besliyorum veterinerimiz onu kullanmali dedi. Ishalin sebebi parazit de olabilir virüs de olabilir farkli birsey de olabilir. En kisa surede veterinere goturup muayene ettirmenizi tavsiye ederim. Ilac tedavisi gerektirebilir beraberinde kusma da varsa hic bekletmeyin ..

nildogcat

Çok saolun:)