Merhaba. Kedim Cok Tuy Dokuyor İyi Bir Mamada Aliyoruz Ama Siz Ne Onerirsiniz. Cinsi Ankara Kedisi.

Henatitt

Ankara kedim var. Cok tuy dokuyor iyi mamada aliyoruz ama siz ne onerirsiniz. Tesekkurler...

3 CEVAP

Ebra_erdem

Hangi mamayi kullanıyosunuz

Gamzessven

Tüy dökülmesi artınca ilk mamaya bağlıyoruz aslında ama şu anda mevsim değiştirdiğimiz için de döküyor olabilir. Kısır mı değil mi bilmiyorum ama kızgınlıkta olduğunda da çok döküyorlar. Bir de iyi zannettiğiniz mama aslında iyi olmayabilir ne kullanıyorsunuz

ka06

Kediler için olan balık yağı takviyeleri var, biotin falan veterinere danışıp daha kolay çözebilirsiniz. Birde mevsimsel dökülme olur hangi mama olursa olsun