Kedimin Cinsi?

silasonmez

Yaklaşık 10 yıldır bakıyorum. Bebeğim benimle büyüdü denebilir. E yaş ilerledikçe insan merak ediyor cinsini...

7 CEVAP

suleren

Emin değilim ancak bana bu güzellik chincilla ve tekir kırması gibi geldi.
Maşallah bu arada, tüyü kadar ömrü olsun:)

Bariscanli42

Az birşey tekiri andırıyor bence kırma sanki maşallah tüğleride pamuk gibi

Filizgeziciix

uzun tüylü tekire benziyor ben bir chincillalık göremedim açıkcası

Ozge00

Maşallah 10 yıl olmuş. Neyle besliyorsunuz acaba merak ettim. Umarım benimkiler de yaşar o kadar :)

Carathras

Safkan olup olmamasını bırakın bence çok tatlı sağlıklı bir bu kadar daha yaşar umarım :)

Sedi

Çok tatlı, biraz ragdoll ve chinchilla karişimi gibi

_Pets_

..
.