Isırma Ve Saldırganlık?

burtex

Arkadaşlar evimde maysım var ve şuan 5 yada 5.5 aylık falan ve sürekli ısırıyo ve saldırıyo geçen gün sahipsiz ufak bi bebek daha katıldı evimize bebeğimiz bi gün süt içti şimdi mamalara tuvalet kumuna kadar falan bekliyor mayıs gibi çok zeki ben yanlarındayken mayıs sürekli üzerine atlıyo bazen ensesini ısırıp arka ayaklarıyla tekmeliyo ve bende korkuyorum ufaklığı boğucak gibi geliyo bu oyunmudur yoksa gerçekten saldırıyomudur anlaya bilmiş değilim lütfen bilgi verin

3 CEVAP

milodelisi

Alıştırmadan birleştirdiyseniz olabilir. Ama yavrular o da var. Benim tavsiyem çok giydiğiniz bir tshirti ikisinede sürün. Bu daha çabuk alışmalarını sağlar :)

kutepinpon

O yaştaki kedilerde doğaldır merak etmeyin sadece oyun oynuyordur

catiecat

kediler kendi cinslerini kıskanabiliyorlar büyük ihtimalle böyle bir şey oluyor olabilir. pek zarar vereceğini düşünmesem de ikisini yalnız bırakmayın derim ben.