Kedim Sanki Normalden Hızlı Nefes Alıp Veriyor

Kyliesmom

Yaz ayları hava sıcak olduğu için olabilir mi ya da ben mi abartıyorum bilemiyorum ama internette arayınca korkutucu şeyler çıkıyor ve normal nefes alışını unuttum çocumun :( astımı vb şeyleri var mı diye korkmaya başladım

4 CEVAP

dilaraxx

gerçi hava biraz serin son zamanlarda ama hava sıcak olduğu zaman hızlı nefes alırlar,hatta köpekler gibi ağızlarını da açabiliyorlar,uzun bir süreden beri varsa veterinere gösterin,ama bence sıcaktandır.

Kyliesmom

İzmir baya sıcak 1 2 gündür evde yoktum açıklık da vardı balkondan ama 5.kat olunca açamadım hepsini haliyle o yüzdendir umarım biraz fazla panik olduğum için.....

dddkkkks

bu şikayet için veterinere gittim eğer zor nefes alıyormuş gibi olursa tehlikelidir dedi böyle bir şey yoksa sıcaktan oluyor su içmesini sağlayın

Kyliesmom

Yok ağzını falan da açmıyor nefes almak için. özellikle izliyorum da ilk geldiğim gün sanki karnı böyle fazla kalkıp iniyor gibiydi hırıltılı da ses çıkarmıyordu şu an daha iyi gibi bakalım takip etmeye devam ediyorum geçmezse vet.e gidicem