Kedimin Burnundan Su Gibi Bir Şey Aktı?

dorakitten

yavru kedimin burnundan su gibi sıvı bir şey damladı herhangi bir halsizliği yok baya hareketli. önemli bir şey olabilir mi?

13 CEVAP

Ozge00

Yere mi aktı yoksa elinizle değince mi fakettiniz?

Zeke

Sümük ya da ter olabilir

dorakitten

kucağımdaydı kafası eğikken damla olarak gördüm sonra aktı

dorakitten

güncel

Ozge00

Burnu akıyordur o zaman. Veterinere danışın bir. En iyi ihtimalle üşütmüş olabilir.

dorakitten

ben de onu düşündüm ama sümükten ziyade temiz şeffaf bir sıvıydı o yüzden garipsedim. teşekkür ederim

Ozge00

O zaman gözlem altında tutun bir daha ayni sey tekrarlarsa görürseniz veterinere danışın. Dediğiniz gibi belki sadece uyurken kaçmış bir damladir salya gibi falan.

ZehraBulutt

Sümük? Hastalık yoksa sümük şeffaf olur zaten. Kediniz basık suratlı olduğu için burnu, gözü akar böyle.

dorakitten

kedim scottish fold cinsi gözlerinde de herhangi bir akma yok

ZehraBulutt

Scottishlerin de yüzü basık bir iran değil tabi ama tekir kediyle kıyaslarsanız epey fark var.

dorakitten

umarım dediğiniz gibi terdir????????

Uslukate

son durum nedir acaba

Gizemindostu

Burnu akıyor olabilir veya ter olabilir.