Kedilerin Hayır Diyemediği Orta Seviye Mama

ballokumu

Maalesef arkadaşımın kedisi bayağı seçici kolay beğenmiyor. Nd denedik yemedi. Matisse denedik ondan çok ama az yedi. Proplan yemedi. Böyle hayır diyemeyeceği tadı güzel ama whiskas gibi kötü olmayan mama tavsiyesi bekliyoruz

5 CEVAP

bulentbey

Royal Canin'in tadını sevmeyen kedi pek görmedim. Evet içeriği en iyi mamalardan değil ama orta seviye bir mama ve kediler de tadını seviyor

ballokumu

Baby and mother olan mı?

bulentbey

Hepsi. Kedinize uygunu hangisiyse onu verin. Royal Canin kediler açısından tadı çok güzel bir mama. Yavrusu, yetişkini, kısırı farketmiyor hepsinin tadını beğeniyorlar

ballokumu

Nd kitten beğenme ihtimali var mı acaba

bulentbey

ND yavru maması ile yetişkin maması arasındaki tek fark boyut büyüklüğü. Yavru mamasının boyutu daha küçük, yetişkin mamasının boyutu daha büyük. Başka bir fark yok. Yetişkin mamasını sevmediyse yavrusunu da sevmez yani