Haylaz Latte

Gizemlatte

Arkadaşlar kedim Latte dışında 3 âdet balığım var 2 japon ve 1 beta balığı yaklaşık 8 aydır benimle beraberler balıklarım. Latte daha yavru kedi ama sürekli yatağıma çıkıp balıklarımın olduğu fanusları izliyor ve yanlarına gitmeye çalışıyor bu konuda ne yapabilirim lütfen yardımcı olun ????????

4 CEVAP

Gamzessven

Çocuğun yanında televizyon açıp sen izleme demek gibi bişey bu :D o kadar minik ve hareketli şeylere dayanabileceğini zannetmiyorum bir süre sonra sirke kokusuna da alışır kolonyaya da. Balıkları kedinin daha az girdiği bi odaya koyup üstünü kapatın bence de

Fanusun üstlerini kitapla kapatın girmesin :)

kedimelsa

Fanusun dışına etrafına kolonya veya sirke sık gelemez bidaha

Gizemlatte

Teşekkür ederim. Hepsini deneyeceğim ????