2 Yavru Kedinin Aynı Anda Ölmesi?

hatyy

Merhabalar,
mayısda 1 haftalık 2 annesiz yavru bulmuştum. daha sonra süt anne bulup götürmüştüm. 2 hafta sonrasında fotoğraflaşmıştık hatta. büyümüşlerdi. ondan sonraki günlerde ikisi birden ölmüşler. süt anneyi de emiyorlarmış, ekstra besleniyorlarmış da.
Neden böyle olmuş sizce? Hastalıkları mı vardı acaba? Çok üzüldüm ???? En azından biri yaşasaydı...

4 CEVAP

yusufsaygin2

Bulaşıcı bir hastalık olabilir, süt anneden kaynaklı olabilir. Okuyarak net ve kesin bir yorum yapmak imkansız maalesef.. Başınız sağolsun.

Anonymus552223

Umarim sut annenin kendi bebekleri de ölmez

hatyy

Sağ olun ????

hatyy

Üzgün surat koyuyorum ama soru işaretine çeviriyor