Yalancı Kedi

Filizgeziciix

arkadaşlar kedim tuvaletine gittiğinde ödül maması verdiğimi bilip, tuvalete gidip tuvaletini yapmadığı halde boş yerleri eşeleyerek ses çıkartıyor ve sonra yanıma gelip ödül maması istiyor, alana kadar rahat bırakmıyor. Kanepeden vb düştüğünde abartısız 1 2 metre yuvarlıyor kendini, ben yanından kalkamayım diye uyur numarası yapıyor. Bunları yaparken kaç kere yakaladım... Bu huyundan nasıl vazgeçirebilirim bilen varsa lütfen söylesin :D başım dertte :D

8 CEVAP

Zeke

Aboo bu nasıl bir kedi.
Gece siz uyurken sizi pıçaklayıp ödül mamalarına bile ulaşabilir dikkat edin

Melis77

Yaaa aklını yerim onun :)

iidyl

ayy ilk defa gördüm duydum :D

bence sevinin bu kadar zeki bir kediniz olduğu için ya ahakejakqhs

artık numara olduğunu biliyorsanız hiç boşuna ödül maması vermeyin onun için yapıyor belli ki. başka bir şey öneremiyorum çünkü yalancı bir kediyi nasıl eğitebileceğime dair hiçbir dökümanla karşılaşmadım türkçe ve yabancı forumlarda :D

iidyl

rica ederim :))

maşallahı varmış kedinizin allah nazarlardan saklasın

dtaylan03

sizinki kedi ise benimkisi nedir ad koyamadım :) Maşallah böyle zeki ve yanık olan bir kediye ilk kez şahit oluyorum. Nolur ki şu verdiğiniz örneklerden bir tanesi de benim kedim yapıverse :) sağlıkla büyüsün. Bu zekaya karşı ne türlü önleyici bir tedbir düşünülebilir, doğrusu ben kediniz kadar zeki değilim, iyi günler dilerim

ZehraBulutt

Benim kedim de sabahları beni yataktan kaldırmak için yalandan kum kazıyor, temizlemek için kalkacağımı bildiği için :)

Tuvaletini yapınca niye ödül veriyorsunuz ki, dışarı mı yapıyordu tuvaletini? Artık öğrendiğine göre vermeyin ödül maması, bir süre sonra bırakır bu huyunu.

Filizgeziciix

hahahah teşekkürler :D
zekiliği bazen korkutabiliyor iki dakika salonda camı açıp oturayım diye ayrı odaya koyuyorum küçücük boyuyla kapı koluna asılıp açıyor bi bakıyorum camın pervazında...
Ben de numaralarına ödül maması vermek istemiyorum ama 15. dakikadan sonra kesinlikle ağlamaya başlıyor, o da numaradır kesin ama ne yapayım ana yüreğim dayanmıyor veriyorum ödül mamasını :D
teşekkürler cevabınız için ????

Filizgeziciix

teşekkürlerrr :)