Arkadaşlar Acil!

kedi_sever123

Sabah uyandıgımda kedim mianın ensesınde yara gördüm tüyü de kopmuş ne yaptıgını bilmiyorum Geceleri uyanık oluyor büyük ihtimalle kendı oynarken yapmıştır yarası açık enfeksiyon kapar mı? Vet'e götürmelimiyim? yoksa kendim yapabılecegım birşey var mı ?

9 CEVAP

princessusi

Her ihtimale karşı mutlaka götürmelisin. Belki de kendi yapmamış olabilir. Evde her hangi bir paslı veya mikroplu malzemeye çarpmış olabilir.. Ya da tüylerini topaklandığı için yolmuş olabilir.

kedi_sever123

arkadaşlar mia'yı veterinere götürdüm . Tavuklu mamadan alerji olmuş (egzama) . İğnelerini yaptılar ve kremler verdiler . Şu an tedavi görüyor . cevaplarınız için çok teşekkür ederim :)

patkam

veterinere gösterin bence

kedi_sever123

Bilemiyorum mikrop kapar mı ki ?

kedi_sever123

kendi kendine oynarken tüyünü yolmuş kesik gibi değil yani mantara da benzemıyor ://

patkam

bencede en iyisi veteriner

kedi_sever123

Bilemiyorum mikrop kapar mı ki ?

kedi_sever123

Bilemiyorum mikrop kapar mı ki ?

patkam

Yani derisi soyulmuş gibiyse vet. gösterin bence ama bilemiyorum mantarmı başka birşeymi acaba ? en iyisi veteriner