Kedim Evdeki Tülleri Isırıyor

ardazeybel16

Kedim bütün tülleri ısırıp yırtıyor ne yapabilirim?

5 CEVAP

Gokgokgok

Tırmalama tahtası varmı? tırmalama tahtası olunca yapmıyorlar diye biliyorum. tırmalama tahtası varsa zevkine fln yapıyor olabilir nasıl engel olursunuz pek fikrim yok

ardazeybel16

Tırmalama tahtası var ama sorun tırmalama değil tırmalamıyor zaten uyuz inadına ısırıyor .d

Ozge00

Sevmediği bir koku sıkın. Turunçgilleri çok sevmiyorlar benimki kokusunu alınca asla yaklaşmaz.oyle bir sey deneyebilirsiniz

zeynsudd

Kolonya da sürebilirsiniz

Kahkus

Bende aynı sorunu çok uzun süre yaşadım uzun tül kullanıyordum ısırıp içine dolanıp oynuyordu :) su an tasındım kısa tüllerim var ve oynamıyor asla :)