Kızgınlık Dönemi

Pila

Merhabalar. 6 aylik dişi kedim var ve bagirmalari hareketlerini veterinere sordugumda kızgınlık dönemine girdigini ogrendim. Fakat dun gece yine bagirirken sevdirmek istedi kendini. Surekli karnini aciyordu. Oynarken organina yakin olarak karnina masaj yapmaya basladim sonra bir an bagirdi ve yerde yuvarlanmaya basladi ve bir koku geldi. Ardindan kendini yaladi ve fotografdaki gibi uyudu bir anda. Bu nedir bilgisi olan var mıdır?

6 CEVAP

nilayy24

Kızgınlığı bitince kısırlaştırın ama tabii :)

nilayy24

Çiftleştiğini zannetmiş olabilir masajınızdan sonra. Çiftleştikten sonra yuvarlanıyorlar

buseekucukgol

tombalak erken girmiş sanki kızgınlığa. teşekkürler bilgim oldu sayenizde :)))

Pila

Bugunde o bagirmalari cok fazla olmadı. Işe yaramış o zaman. Bilmeden:)

Pila

Kısırlaştırma yapacagim ama biraz minyon ufakmis veteriner demesiyle 2 ay bekleyecegiz. Tesekkurler:)

Pila

Evet bazi kediler erken girebiliyormus. Popo kaldirma hareketi de illa olacak diye bir durum olmayabilirmiş veteriner demesiyle.