Köpeğimin Ayagı Topallıyor

Furkanertas

Merhaba sabah yanina gittiğimde sağ ön ayağı topallıyodu.Oturuken ayagini kaldiriyo.baciğından ayagina kadar kontrol ettim eklemleri fln hic rahatsiz olma durumu olmadi pati altindada bisey gozukmuyor.Pazartesi gunu veterinere goturecegim basina gelen veya konu hakkinda bir bilgisi olan biri lutfen yazabilir mi?

1 CEVAP

Animalssss

Tırnaklarının arasına falan bakın küçük dikenler var etrafta benim köpeğimdede aynısı olmuştu patisine zeytin yağıyla masaj yaparken patisinden diken çıktı deneyin bunu