Yavru Kedim Hamile Kalır Mı

Unsall_

2 buçuk aylık dişi kedim ve 10 aylık erkek kedim aynı evde. erkek kedim kızgınlığında yavru kedim 2 buçuk aylık olmasına rağmen hamile kalabilir mi

4 CEVAP

Ozge00

Erkek kediyi kısırlaştırmaniz lazım dişi kediyi rahat bırakmaz yoksa. Kızgınlığı geçene kadar bir araya getirmeyin cok sonra da hemen kisirlastirin.

Drawhel

Bu soruyu hangi anlamda sordunuz bilmiyorum ama 2.5 aylık bir kediden bahsediyorsunuz, sizce hamile kalabilir mi? Bunu mantıklı buluyor musunuz? Erkek kedinizi kisirlastirin, @Ozge00 dediği gibi kızgınlığı geçene kadar bir araya getirmeyin.

poughkeepsie

Şu an kalmaz ama dişi ilk kızgınlığını yaşadığı an çiftleşeceklerdir. Erkek kedinizi kısırlaştırmanız hem sağlığı açısından hem de evden kaçma veya evdeki dişi kedi ile çiftleşme gibi bi durum olmaması için mutlaka gerekli

Linsenpai

Erkek kediyi kısırlaştırın. Dişi hamile kalmasa bile sürekli tacize uğrar yazık