Tuvalet Eğitimi

Gokgokgok

Köpeğim 1,5-2 yaşlarında ve tuvalet eğitimi yok rus finosu kendisi eğitimi kabul etmiyor kaç kere denememe rağmen pati bile verdirtiremedim tuvalet eğitimi denemedim alışacağını düşünmedim şimdi alışımı acaba eğitime veya eğitimde ne yapmam lazım nasıl eğitmem lazım

2 CEVAP

yaprakonur

1 yaşından sonraki eğitim aslında rehabilitasyona giriyor, işiniz zor ama elbette alışır.
Köpeğiniz için doğru ödülü bulmanız gerek (mama, sevgi, oyuncak...), doğru ödül bulunduğunda her köpek her şeyi yapmayı öğrenir. :)

petokulu

Merhabalar tuvalet eğitimi konusunda buradan bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz eğitmenimiz murat bey ilede iletişime geçerek fikir alabilirsiniz.