Kopegimj Evde Yalniz Birakinca Stres Yapip Heryeri Dagitiyor

Doganmakar

Kopegim 7 aylik disi corso , evde yalniz kalinca stres yapip heryeri birbirine katip tuvaletini yapiyor , daha onceden basina boyle bisey gelenler bu durumu nasil hallettiklerini bana anlatirlarsa cok memnun kalirim

1 CEVAP

tugbagursoyy

ingilizce biliyorsanız jackson galaxynin videolarını izlemenizi tavsiye ederim orada bununla ilgili fazlasıya bilgi veriliyor köpeğiniz muhtemelen anksiyete tarzı bir sorun yaşıyor