Kedim Ağzından Salya Akıtıyor

ozlemsekerd

Bugün iki kez salya aktı ağzından ağzından kokuda geliyor ciddi bir sebebi olabilir mi?

4 CEVAP

Linsenpai

Enfeksiyon veya benzer bir diş sorunu olabilir, veterinere götürmenizi öneririm

yusufsaygin2

Ağızdan salya akması sorunu kötü sonuçlara yol açabilir. Acil bir veteriner hekim muayenesi lazım diye düşünüyorum.

ozlemsekerd

evden kaçmıştı dışarıda neler yedi bilemiyorum eve geldiğinde kusmuştu serum tedavisi yaptık antibiyotik alıyor umarım kötü bir şey değildir cevaplarınızı dikkate alacağım teşekkür ederim

nhazalsahin

Merhabalar kedinizin salya akıtma şikayeti geçti mi acaba ne yaptınız aynı şikayetler benim kedimde de başladı bugün veterinere götürdüm ama ciddi bir şey görünmüyor dedi