Duyma Engelli Çocuğa Yuva Bulamadım

Arkadaşlar merhaba. İlan da açtım burada ve her yerde ama bu çocuğa yuva olacak olan kimse çıkmadı. Çok çaresizim eve de alamıyorum 5 kedim var napabilirim allah aşkına barınağa mı bırakayım bu çocuk sokakta nasıl yaşasın duymuyor zaten. İlanı yaymama yardımcı olur musunuz lütfen antalya içinde acil yuva arıyorum sokakta bu çocuk şu an

6 CEVAP

Anonymus552223

Beyaz kedi aşiklari yuzunden hayvanlar engelli doguyor yazik. Barinaga birakmayin orda da bakmaz sokaga atarlar, bari boyle siz ilgileniyorsunuz. Umarim bulunur

Linsenpai

Kedi sahiplendirme sitelerine ilan verin özellikle de instagrama. Umarım bir an önce yuva bulur bebek :(

dddkkkks

çokta güzel oysaki instagramda aktif olan sahiplendirme hesaplarının hepsine ilanı atın anca öyle yuva bulursunuz

betultekin02

Instagram fenomenlerine mesaj atın bol bol. Ben o şekilde hemen yuva bulmuştum yavru kediye

Barınağa asla bırakmam. Uğraşıyorum bakalım umarım yuva bulacağım :(

Instagram facebook her yere ilan verdim :/