Yavrular Birbirini Isırıyor

Kaanarya

Merhaba benim kedimin yavruları var ve birbirlerini ısırıyorlar oyun mu oynuyorlar yoksa gerçekten kavga mı ediyorlar anlamıyorum.Yardım ederseniz sevinirim.

3 CEVAP

patkam

oyun oynuyorlardır ama birbirlerini tırmaladıkları veya zarar verdikleri sürece müdeale edebilirsiniz

winilu

kediler böyle oynar endişelenmeyin. yapabilirseniz ve ev kedisi olacaklarsa tırnaklarını kesmenizi öneririm, tırmalama alışkanlığını en aza indirirsiniz farkında olmadan birbirlerine vercekleri zararıda önlemiş olursunuz,

Kaanarya

Saolun