Evde Yalnız Kaldı

introvert

Normalde 4 gün için şehir dışındaydım ama elimde olmayan sebeplerle dönemedim, 3 gün daha uzamış oldu :( yani 6 gece yalnız kalmış olacak kedim. yarın sabahtan döneceğim eve. toplamda 2 kere arkadaşım uğradı sevdi yemeğini suyunu değiştirdi, en son dün uğradı, sakin görünüyormuş hayvan ama benim aklım hep onda. Çok sıkılmış mıdır, geldiğimde bana küser mi?

2 CEVAP

mervegck06

muhtemelen bir süre küsecektir. ama çok uzun sürmez bol bol sevip ilgi gösterin.

introvert

Arkadaşım fotoğraflarını gönderdi kendini sevdirmiş bayağı, umarım küsmez çok üzülürüm :(