Bu Ne Olabilir?

poughkeepsie

Kedimin kulağında 2-3 aydır şu şey var. Hiç öyle dikkat çeken bi kaşınma vs olmadığı için önemsemedim, hala da yok. Ama merak ettim yani ne olabilir?

7 CEVAP

Ozge00

Benimkinde de var.onemli bir sey değilmiş sanırsam

Linsenpai

Zararsız bir yağ bezesi olabilir mi acaba? Köpeklerde olduğunu biliyorum belki kedilerle de oluyordur :d

poughkeepsie

Mantar veya uyuz olmadığına emin sayılırım. Dediğim gibi 2-3 aydır var ve kaşıntı vs hiç yok denecek kadar az. Artma/azalma da olmadı. Ama bi sonraki veterinere gidişimde kontrol ettireceğim. Linsenpainin dediği gibi yağ bezesi olabilir belki. Teşekkür ederim hepinize

dilaraxx

benimkinin de orası seyrek kedilerde oluyor da sanki seninkinin biraz fazla açılmış

dilaraxx

şimdi dikkatli bakınca gördüm de bende anlayamadım ama şişlik kızarıklık kaşıma birşey değilse önemli değildir bence

NSukun

Veterinere gidecek durumda değilseniz sirkeli suyla silin günde iki üç kere gidecek durumunuz varsa veterinere gidin mantar uyuz gibi hastalıklar kulak çevresinde gösteriyor kendini genelde

poughkeepsie

yok seyreklik değil okla işaret ettiğim yerde bi beyazlık var