Kedim Yara Bandı Yedi

Sudeckmkc

Kedim yere düşen yara bandını yedi kaşla göz arasında veterinerimiz iki gün sadece yaş mama vermemizi bugün de çıkarmazsa dışkıyla kliniğe getirmemizi söyledi. Keyifsizlik iştahsızlık bitkinlik kusma vs yok. Ne yapılabilir böyle bir durumda yaşayan bilen var mı?

10 CEVAP

poughkeepsie

Valla manyak bunlar, bi çay kaşığı kadar zeytinyağı içirebilirsiniz normalde ama zaten 2 gündür dışkılamamış bence götürün. Lavman yapıyorlar böyle durumlarda

Ceydayyavuzz

Benimki kulakligin ucundaki plastigi yemisti (yani gozumle gormedim ama evde yoktu ve odaya girdigimde kulaklikla oynuyordu.) Ben de veterinerinizin dedigi gibi sadece yas mama kullandim ve malti biraz arttirdim. Ayrica yas mamanin icinde bir cay kasigi kadar zeytinyagi ekledim. Kustu ama kulaklik cikmadi,kakadanda cikmadi ya da ben gormedim bilemiyorum. Bence dediklerimi uygularsaniz bir sorun yasamazsiniz kolayca kusar ya da kakayla cikarir

Sudeckmkc

Tam veterinere lavman için götürmeye hazırlanırken kuma girdi bu sefer yara bandını çıkardı. Yani çözünür sindirilir gibi düşünmeyin tam olarak nasıl yuttuysa öyle çıkardı

Selinbuyukcam

nasıl bir büyüklükte yuttu topaklanmış bir şekilde mi yuttu ?

Sudeckmkc

Topaklanmış şekildeydi ve tuvalete rahatça çıkıyor ama yarabandını dışkısında göremedik.

poughkeepsie

En iyisi yine de kontrol için gitmek

ka06

Deli bunlar yahu :) zeytinyağı çözüm olabilir birde kedi cimi sindirimi kolaylastirir

Selinbuyukcam

bizde ipi spagetti yer gibi yemiştik yaş mama kullandım 3 gün kadar kakasından çıkıyor bu tür şeyler ama tabi ihmal etmemekte fayda var veterinerize bir götürün veya arayıp danışın

Munevver42

Lastik tokayı parçalayıp yemiş benimki de parcasını yerde gördüm. 3 4 saat sonra kusup çıkarmıştı parçasını . Inşallah çıkarır

mervegck06

benim manyak da kızımın balonunu patlatıp yemiş dışkısında bulmuştuk kocaman balonu inşallah çıkar.