Kedi Diş Fırçalama

Melis77

Kediniz dişini fırçalamak için neler kullanıyorsunuz? Markalarıyla birlikte anlatabilir misiniz?

5 CEVAP

mervegck06

instagramda @vetyonca var onun kedi dişlerini fırçalama ile ilgili gönderileri mevcut.

xmoonxie

bİz *** den foryourpets biftek aromalı diş seti diye bir şey sipariş ettik gelmesini bekliyoruz.

dilaraxx

diş fırçalamayı çok önermiyorlar diş etlerini kanatıp zedeleyebileceği için onun yerine ağız suyu kullanın bence

Ozge00

Öneren de var önermeyen de. Onun yerine hindistan cevizi yağı kullanıyorlar sanirim birkaç kez gordum burda. Tam agiz bakimi yapan bir sprey yada benzeri bir sey yok sanırsam veya ben denk gelemedim. Agiz kokusu icin varmis suyuna katiyorsun, tartar falan oluşmasın diye de kedilerin isirabilecegi şeyler satiliyor kemik tarzı. Veterinere danışarak alin ne alacaksaniz bence. Benimki asla fırçalatmaz küçükken alistirmadik hic bilgim yoktu. Baska ne yapılır bilmiyorum

Melis77

Teşekkürler veterinerime danışacağım