Kedi Korkusu

Akrabam kedilerden çok korkuyor evine kedide almiyor doğal olarak kedi korkusunu nasıl yenebilir

3 CEVAP

cartel1129

küçükken kedi kuşumu yediği zaman kedilerden çok korkmuştum ve bu bende kedilerden çok büyük korkuya neden oldu yaklaşık 3 ay öncesine kadar apartmanın kapısında kedi görsem dolaşıp kedilerin gitmesini beklerdim bu korkuyu yavru kedi sahiplenip yendim kedi sahiplendiğimi gören insanlar o kadar şaşırıyor ki anlatamam yavru kedi sevdirip başlayabilirsiniz eğer şansınız varsa scottish fold yada british shorthairlerle başlasın ben öyle yaptım hatta şuan eve 2. kediyi almayı düşünüyorum

nildogcat

Benimde korkan akrabalarım var.Ben ne yaparsam yapayım korkuyorlar.Eğer inanalımaz korkuyorsa kedi alıp geçirmeye çalışmayın bence ya yenemezse?ne olacak o kediye?Eğer sizin kediniz varsa yavaş yavaş sevdirin bence..Zaten eğer sevmiyorsa hiç kalkışmayın

Tşk