Yavru Köpek Kaka Problemi

Liya58

36 günlük köpeğim 2 gündür kaka yapmıyor köpek anne sütü maması ile besliyorum günlük 35 ml veriyorum ama yapmıyor, zeytinyağı onun için zararlı mi , eğer değilse bunu aç karnına veya tok karnına mı yapmalıyım ?

5 CEVAP

Selinbuyukcam

Köpeğinize bir ya da iki kaşık zeytinyağı verin birkaç gün içinde olumlu bir sonuç elde edersiniz

Liya58

Yavru ya sütten başka hiç bir şey icmedi sorun olmaz değil mi ?

Ozge00

Veterinere götürün derim 2 gün az değil yani. Daha önce bende yavru buldum sütle beslendiği halde kabiz oldu o zaman veteriner bana bir sey verdi icirdik ama ertesi gune ölmüştü elimde. Simdi imkanlar daha iyi o zaman göre bence götürün veya en azından telefon edin

Selinbuyukcam

bir sorun olacağını düşünmüyorum belçika kurdumda yaşamıştım aynı sorunu içiniz rahat edecekse veterinere götürün

Ozge00

Olabilir o zman yarin da bakin yapmazsa götürün. Zeytinyağı ise yarar sanirsam