Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

KEDİM DOĞUM YAPTI

Kardi
Kardi

673


Arkadaşlar kedim 1 hafta önce doğum yaptı ve ilk doğumu. Çok ilgili bir anne. Fakat son 2 gündür kedilerini taşımaya başladı. Bir gün bakıyoruz beyaz kedisini taşıyor emziriyor.Bir gün bakıyoruz gri kedisini taşıyor emziriyor.Biz yerine koydukca o her gün baska kedisini tasımaya calısıyor. Bunun sebebi nedir? Ben yeteri kadar süt almadığını ve yavrusunu başka yere götürdüğünü orda emzirdiğini düşümüyorum. Sizce sebebi ne ?


4 Cevap

Hamidemrc
Hamidemrc

1494


yavularına dokunmanızdan hoşlanmamış olabilir o yüzden kendi seçtiği yerde bakmaya çalışıyordur. belki de başka birşey rahatsız etti onu kediler enteresan hayvanlar. İsterseniz yatağını yavruları taşıdığı yere götürebilirsiniz. Belki rahat eder. Mama olarakda emziren anne yavru anne mamalarından tercih edebilirsiniz. Yinede içiniz rahat etmezse veterinerinize bir danışın derim.


winilu
winilu

643


taşımak istemesi olağan bir durum yattıkları yerin kokusunu çok değiştirmemeye çalışın, sürekli yaşadıkları yerde bile doğum sonrası böyle tuaf davranabiliyorlar güvenli görmüyorlar olduğu yeri bazen taşıdığı zaman geri getirin 2 haftaya zaten ayaklancaklar asıl ondan sonra görün taşımayı :) peşlerinde koşturmalar falan endişelencek bir durum yok merak etmeyin, anne içinde protein değeri yüksek mama tercih ederseniz sütüne takviye olur ilk doğumsa 2 yavrudur sanıyorum süt problemi yaşamazsınız.


Kardi
Kardi

673


Royal canın baby kullanıyoruz. Yeterince proteinli bir mama. 3 yavru doğurdu. Teşekkürler :)


tugba35
tugba35

426


Kedidir bu, çözmesi zor bir canlı. :)


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
588 Görüntüleme
4 Cevap
0 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor