Sizce Cinsi Ne ?

AnneRoss

Merhaba, yeni sahiplendiğim kedimin cinsini merak ediyorum, sizce ne olabilir ?

7 CEVAP

Gulsahka

british kırması gibi geldi bana. bir de acaba mantarı mı var yoksa öyle mi bilmiyorum ama boğazının altındaki tüyler biraz seyrek geldi bana veteriner kontrolüne gidin mutlaka. çok tatlı uzun ömürleri olsun inşallah.

mercanslmz

Anne yada baba bence biritish bombaylar genelde yeşil gözlü oluyor ama cinsi fark etmez tüyü kadar ömrü olsun

AnneRoss

Teşekkür ederim cevabınız içinn. Yok çok ilginç bi şekilde tüylerinin bazı yerleri gri ama gür o şekilde.

iidyl

bombay gibi geldi bana ama emin değilim.

ayrıca çok güzel bir bebek maşallah :))

tüyü kadar ömrü olsun..

Kedimiriltisi

Anne ya da baba kesin british bal gözlerden belli :’)

Linsenpai

Bombay diyorum göz rengine dayanarak. Maşallah çok güzel, ömrü uzun yuvası sıcak olsun ❤️

AnneRoss

Tabii ki farketmez ben de aynı fikirdeyim, yalnızca çevredekiler çok merak ettiler biraz değişik bi bebek olduğunu söyleyip ☺️