Kedimde Salya Sorunu

Merhabalar herkese. Kedimizle bahçemizde ilgileniyoruz. Bu sabah sanırım yetişkin bir kedi tarafından hırpalandı çünkü boğuşma sesleri duydum. öğlen vakitlerinde yanına gittiğimde davranışları garipti ve çok ürkek davranıyordu. Ayrıca salyaları akıyordu. eve almak istedim fakat tutmaya kalktığımda ısırıyordu. zorla da olsa eve aldım şimdi bir köşede yatıyor fakat en ufak seste kaçmaya çalışıyor çok ürkek. hırpalayan kedinin uyuz olmadığından yana eminim çünkü uzun zamandır mahallemizde dolaşıyor ve yeni 3 tane yavruları oldu. kendini güvende hissetmesi için elimden geleni yaptım. başka Ne yapmalıyım acaba bi fikriniz var mı?

1 CEVAP

kuduz kediyse bulaştırmış olabilir ve ürkek olmasının sebebi kedi saldırdığında canı acımıştır