Mystic Kedi Maması Nasıldır Acaba ?

AnneRoss

Hanımefendiye hem benim bütçemi zorlamayacak, hem de ona zarar vermeyecek bir mama ararken zorlanıyorum. Sizce bu mama nasıl ? Uzun vadeli kullanımda bir sorun yaratır mı :/

5 CEVAP

yusufsaygin2

Fiyatına göre alınabilecek en iyi mamadır. İshal yaptığına dair yorumlar var. @iidyl'in de dediği gibi mamaların kedilerdeki etkisi değişkenlik gösteriyor.

iidyl

o fiyat bandına göre en iyi mama bu. daha üste çıkabiliyorsanız fitmin öneririm ben memnunum ama her kedide her mama aynı etkiyi göstermiyor tabii.. önce denemenizde fayda var.

kedimelsa

Ben bonacibo ile pek fark göremedim ama yine de bilmiyorum ben bonacibo Alicam

buseekucukgol

ben de merak ediyorum hatta aynı soruyu sordum :)) numunelere kaldık mecbur

AnneRoss

Bi numuneyle deneyeyim o zaman, yorumlarınız için çok teşekkürlerr