İstanbul Avrupa Yakasında Bildiğiniz İyi Fiyatı Uygun Olan Veteriner Var Mı?

Dilann__

Dşi kedimi kısırlaştırıcağım da ama bir türlü uyguna veteriner bulamadım.
İstanbul bahçelievler, güngören yakınlarında bildiğiniz fiyatı uygun olan iyi veteriner var mı?

5 CEVAP

Anonymus552223

Tekirdaga getirin 350 tl. Veterinerde kalmasi, dikis aldirmaya gitmek veya antibiyotik icin gitmek gerekmiyor

Dilann__

Tekirdağ da okuyorum okul başladığı zaman belki getirebilirim. Hangi veteriner ve iyi mi bir veteriner mi?

Anonymus552223

Şadan genc. Ben cok ameliyat yaptirdim ona bir sorun cikmadi simdiye kadar. Caner renkli de var o da iyi.

Ayselgns

Kısırlaştırma çok hassas bir konu ! Kaş yapacağım derken göz çıkarmayın. Ucuza hizmet alacağım derken Allah korusun.. Bizim veterinerimiz Güneşli de. Bahçelievlere çok yakın. Ve fiyatları çok abartı değil. Benim kedime farklı bir doktorda 1000 lira gibi bir fiyata kısırlaştırma işlemi yapıldı. 3 sene önce.

Anonymus552223

Tekirdagda heryer ucuz. Kotu olduklarindan degil fiyat boyle.