Kedimle Yolculuk

Bikedi

Merhaba 3 haftaligina arabayla sehir disina gidecegiz. Yolculugumuz yaklasik 8 saat surecek. Kedimiz 3 aylik ve arabadan nefret ediyor. Bu yolculugu kolaylastirmak icin neler yapabilirim?

12 CEVAP

Elvannnn

Gece yolculuğu yapacaksanız taşıma kutusunun üzerini biraz örtmenizi tavsiye edebilirim. Araba ışıkları ve yol ışıkları çok tedirgin etmişti benim kedimi. Boxın sadece ön tarafını açık bırakıp o tarafı da kendime doğru çevirdiğimde sakinleşmişti.

Ozge00

Veterinere danışarak sakinleştirici alabilirsiniz kedi cok agresifse.

Gelyahron

Biraz ağlar sonra alışır endişe etmeyin

Yolculuktan önce çok uyumasına izin vermezseniz ve oynatıp yorarsanız arabada uyur sanırım.

NSukun

Yaklaşık 4saat önce yemeğini suyunu kaldırın birde tuvalete sıkışmasın o kadarlık açlığa dayaniyorlar ben yılda iki üç defa 7 saatlik yolculuk yapıyorum pek problem olmuyor arabada biraz bagirabilir bu normal elinizden geldiğince camları açmayın sesten rüzgardan rahatsız olurlar sakinleştirici tavsiye etmem ilk yolculuk olacak bekli tepki vermeyecek sakın yolculuk geçireceksiniz bilip bilmeden kimyasala yonelmeyin gimcat anti stres malti deneyebilirsiniz az miktarlarda yolculuktan bir iki saat önce ve yolculuk sırasında küçük küçük yalatirsiniz ama tadını seviyor diye çok çok vermeyin ben hiç kullanmadım ilk defa bu ay aldım evde etkisini görmek için verdim bir gün boyunca çok sakin oturdu hepsi bundan sonraki yolculuklarında kullanacagim

Bikedi

Cok tesekkur ederim cevaplariniz icin. Sakinlestiriciyi biraz arastirdim. Yarin veterinere gidip sorucam.

NSukun

Benim evdeki kendilerinden biri 3 buçuk aylık verdim ama yetişkinlere verdigimden daha az bı miktardi olumsuz etki görmedim içeriği de zaten doğala sarı kantaron falan yazıyor bence veterinerden alacağınız en hafif sakinlestiriciden bile daha masum nohut kadar iki üç saat arayla verilebilir gibi geldi ama emin olmak isterseniz herhangi bir veterineri arayıp bilgi alabilirsiniz

Ozge00

Evet gimcat de olur. Ben denemedim hic ama deneyenler ise yaradığını söylüyor.

Bikedi

Cok tesekkur ederim bilgilendirdiginiz icin.

Bikedi

NSkun bu ürünü 3 aylik kedim icin kullanabilir miyim?

NSukun

Kuyuya tekrar baktım sizin için günde 6 cm yazıyor ama kedi yaşıyla ilgili herhangi bir bilgi yok ben büyüklerde küçüğe de çok çok daha azını verdim

Bikedi

Cok tesekkur ederim. Yardimci oldunuz ve bilgilendirdiniz. Bu gun tavsiye ettiginiz urunu siparis ettim. Ise yarayacagini umuyorum.