Artik Ne Yapacagimi Bilmiyorum

asosqw

Uzulerek ve bircokunuzu sasirtarak anlatmaya basliyorum 27 yedi kediye bakiyorum evet tami tamina 27 oyle ciftligim fln yok bir apartmandayim
2 kat bahce yok bildiginoz 3+1 bir ev ben 17 yasindayim kardesim 15 ve birde annem var babam yok hem okuyup hem calisiyorum gunde mamaya yaklasik 25 lira veriyorum maddi ve manevi acidan cok zor durumdayim kedilerime mama almak icin sigarayi bile biraktim hikaye soyle basliyor bundan 9 yil once petshoptan bir kibris kedisi aldi annem adi mestan hersey guzel mutluyuz 2 yil sonra annem isten gelirken bir yavru kedi buluyor adi minnak uzun zaman buyumedi cuce zannettik minnak ismini koyduk ve 5 yavrumuz oldu yillar sonra heyecan mutluluk kisirlastirmadik son durum bu 27 kedi ev sahibinin haberi yok tabi alaturka bir tuvalet var oraya yapiyorlar egitimleri var ama butun erkek kediler evi isaretledi ve bir koku soz konusu onada eyvallah ee evin icinde hayvanlar butun gun uyuyor gece vakti basliyorlar oyun oynamaya onada eyvallah bir hayatimiz soz konusu degil okul oncesi 30 dakika temizliyorum gelince oyle ama anlarsinizki fayda etmiyor ne kadar sevsem kiyamasamda tek yolu hepimiz biliyoruz komsular sikayet etmis ev sahibine koku var diye ne deseler haklilar ne yazikki artik bu yukun altindan kalkamiyorum sahiplendiremedim merkezi bir yerde kampanya bile baslattim tik yok kimsede karne zate soz konusu degil asilarini biz yapiyoruz veteriner bir arkadastan alip sehir vermek istemiyorum burda tarihi bir bahce inanilmaz buyuk ve 2 buyuk kedi evi var tonlarca mama ilgilenen gonulluler var oraya birakmak zorundayim bu isin sonu yok yine donemleri basladi yine kizistilar bu saatte yaziyorum derdim buyuk ablalar abiler

1 CEVAP

asosqw

Burdaki barinaklar kedi almiyor ve kopekler acliktan birbirini yiyor resimleri var ne yazikki bir sikayette resmi bir gorevli butun hepsini barinaga aticak ve hic sanslari kalmayacak boyle bir umutlari olabilir