Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Pomeranain

Hayvansever3272
Hayvansever3272

319


Pomerenian boo almayı düşünüyorum bu türden köpeği olan biri tavsiyeler verebilir mi5 Cevap

kemalyurttas
kemalyurttas

845


Alma barınaktan ya da bu siteden bir yavru sahiplen


Gofretsla
Gofretsla

116585


merhaba eğer daha önce 7-8 yıl köpek bakmadıysan bu cinsi alamazsın sana cocker öneririm benim yavru halini görmek istiyorsan profilime bakabilirsin ama kesinlikle youtubeden kral köpek ailesi aslı ve çağrının videolarını seyredebilirzsin hatta direk arama motoruna ilk köpeğim küçük ırk köpek olurmu uazarsan çok faydalı videolar çıkacaktır bbu arada kimseye onlarda can onları sahiplenin diyerek o ypoola yürütemeyiz gider petshoptan alır kendi kararı İYİ PATİLER..............


Gofretsla
Gofretsla

116585


BU ARADA AYDIN BİRSÜRÜ İLAN VAR HEPSİDE CİNS KÖPEK İLANA BAK DERİM


achill_the_pekemix
achill_the_pekemix

6723


İlk önce ırkın yazılışını öğrenin. İkinci olarak Boo diye bir ırk olmadığını. Cinsin adı Pomerian. Boo ise Pomerian cinsi ünlü bir köpek, ordan ırka takılan bir isim. Üçüncü olarak, kesinlikle kolay bir ırk değil. Özel bakımlar, özel traşlar, özel şampuanlar gerekiyor. Aşırı masraflı kısacası. Dördüncü, araba parasında bir köpek :) Alacaksanız World Of Poms gibi kuruluşlardan şcrli bir köpek almalısınız istiyorsanız. Resimdeki gibi bir köpek istiyorsanız 5,5-6 bin türk lirası gibi bir ücret vermelisiniz. Kesinlikle önermem. Son olarak, barınak/ sokak ve ilanlarda binlerce hatta onbinlerce zor durumda köpek var. Irka bu kadar takılmayın.


canankizilkaya
canankizilkaya

4591


önemli olan dostunun ırkı değil onunla anlaşabilmendir. yuva arayan köpeklere bak ve gidip tanış. gerçekten ona bir ömür bakıp koşulsuz sevecek misin hastalandığında yanında olacak mısın bunu düşün. hiçbir canlının günahına ırk hevesi yüzünden girme. bugün heves edip yarın ilk fırsatta barınağa bırakma. #satinalmasahiplen !


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
466 Görüntüleme
5 Cevap
0 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor