Arkadaşlar Bu Nedir ?

burtex

Arkadaşlar ufak bi yavrum bar ve arka patisinde tüy dökümü olmuş fotosunuda yüklemeye çalışıcam bu nedir ve alternatif önerisi olan varmı bayram dolayısıyla veterinerim kapalı kuşku içinde kaldım

5 CEVAP

izzy

orayı kemirdi mi ? pullanma varmı ?

mhtpyldz

Pullanma yada kizariklik var mi , eger oyleyse alerjik bi durum olabilir

izzy

pisi pisi otunun tahribine benzettim alerjik olduğunu sanmıyorum

burtex

Arkadaşlar ön patidede var onların da fotoğrafını çektim ama koyamıyorum ve daha da kötü durumda mantar vs olabilir mi

izzy

Mantar benim oglum da oldu ondan pullanma varmı diye sormustum o zaman tüyler dökülür