Kedim Bu Sabahtan Beri Çok Kötü Kusuyor Ve Yemek Yemiyor Cok Halsiz Ne Yapmalıyım

damlaray

kedim normalde hırlar ama hiç sesi cıkmıyor hareket etmiyor sadece karşıya bakıyor ve bugun 3 defa kustu hapsırıyor galiba tam olarak ne oldugunu cözemedim ve gözünü kırpmadan etrafa bakıyor.

21 CEVAP

damlaray

belki depresyona girmiş de olabilir 2 gündüf çok ilgilenemedim babam bakmıstı evde değildim zaten 2 aylık yavru 4. günü bugün benimle olan

Ozge00

Yok depresyon değildir. Hasta belli ki. Parazit aşıları yapıldı mi

damlaray

evet iç ve dış parazit aşısı yapıldı

damlaray

3 hafta sonra tekrar aşı günü var

cicek67

Öncelikle başınız sağ olsun çok üzüldüm gerçekten . Bi şey yok gibi diyen veterineride Allaha havele ediyorum

Ozge00

Öldü mü? İnanmıyorum ya. Başınız sağolsun. Allah napmasin o veterineri. Nedir bu veterinerlerden cektigimiz. yarabbim ya. Cok üzüldüm.