Kedi Göğüs Tasması

Kuzucansu44

2 yetişkin kedime ilk fotoğraftaki tasmayı kullanıyorum ve çok memnunum. Ama 6,5 aylık kedim o tasmayı hiç sevmedi. Bu yüzden ipli olanlardan aldım. İpli olanla evde biraz alıştırdım ve şimdi dışarı çıkarmak istiyorum. Ama bu tasma pek güvenli değil. 2.ve 3. fotoğraftaki tasmalar arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyidir? Hangisini almalıyım?

6 CEVAP

Mila__kedi

ortadakinden daha zor kaçacağını düşünüyorum

AsenaTuncay

3.den bende var daha odada deneyelim derken çıkmayı başarıyor içinden. 2 daha uygun gibi

gulsundusmez

3 de değil ben her birini kullanmış biri olarak söylüyorum 1 hiç değil o altı cırtcırtlı hiç tekin değil çıkıyor kedi. Normal tasmalar var hem boyundan hem göğsünden klipsli olan böyle hani klik diye içe geçenlerden ip olan kedi boyun tasması tarzında. Hele 2 numara bacaklarını sokmaya çalştığınız kedi gerim gerim geriliyor asabileşiyor

gulsundusmez

Biz neden foto koyamıyoruz ya yorumlara :/ el atın petlebi buraya

gulsundusmez

en iyisi bu kardeş Trixie Kılçık Desenli Kedi Göğüs Tasması

gizemaslan

biz hem boyundan hem belden takılanı kullanıyoruz gayet memnunuz ama dedikleri gibi o tasmayı fotoğraflar arasında göremedim bi de onlara bakın derim