Kedim Garip Hareketler Sergiliyor

DoktorCat

1 Yaşında erkek British Shorthair cinsi kediye sahibim Kedim son 2 aydır sevilirken poposunu kaldırıyor, yanımıza gelip poposunu dikiyor neden olabilir yardımcı olurmusunuz ?

7 CEVAP

mhtpyldz

Kizginliga girmis o yuzden böyle davraniyor

Kaanarya

bence hamile olabilir benim kedim de öyleydi sırtını kuyrugunu sevince poposunu kaldırıyordu. ama yine de emin olamam sadece öyle düşündüm .

Kaanarya canım yorumuna çok güldüm Allah iyiliğini versin :)) ben de öyle düsünmüstüm ama arkadas erkek kedim demis ben de sonradan fark ettim :)

Kaanarya

hıhı çok pardon ben de dikkat etmemişim

milodelisi

Bizimki erkek, kısır. Hala çok sevdikten sona kuyruğunu severken ben yine yapıyor. Huylandığından die düşünmüşümdür hep :)

kedilikizzz

Kızgınlık dönemi belirtisi diye düşünüyorumm..

Hamidemrc

kızgınlık dönemi belirtisi, bu ara biraz agresif olabilir ve çiftleşmek için kaçma girişimide olabilir dikkat edin.