Balkon Kedi Filesi Seçimi Bilgisi Önemli !

Selinbuyukcam

Merhaba çok rahatsız olduğum bir konu hakkında bilgi paylaşalım istiyorum yaz geldi balkonlar camlar açıldı ve kedi düşme olayları çok arttı 'benim kedim alışık ya bişey olmaz' demeyin oluyor efendim !! yaklaşık 4 ay önce yavrum 5. kattan 2 dk göz dalgınlığımız yüzünden düştü hemen veterinere götürdüm toprak zemin olduğu için ucuz atlattık ama yaşadığım korkuyu size tarif edemem umarım yaşamazsınız işe gitmek zorunda olduğumuz için onu eve hapsedemezdim ertesi gün file taktırdım piyasada ₺1000 kadar fileler var çok pahalı bir rakam olduğu için vazgeçiyorlar toplam montaj dahil ₺280 yaptırdım fileyi matkap ile kolaylıkla monte ediliyor büyük bir balkonu sadece onun için ayırdım sizin için link bırakacağım ve görsel paylaşacağım

LÜTFEN YA CAM KAPILARINIZI KAPATIN YADA NEFES ALMALARI İÇİN FİLE YAPTIRIN

http://www.alfaguvenlik.net/koruma.html

12 CEVAP

cicek67

Evdeki pencerelere kümes teli diye adlandıralan tellerden yapmıştık ama terasa çözüm bulamamıştık. Çok sağ olun buna bakacağım :)

dtaylan03

Keşke Denizli'de de böyle bir firma olsa. Sırf bu yüzden sıcak memlekette balkon kapısı açamaz haldeyiz

turkan6m

ben yıllardır file ile yaşıyorum geceleri açmıyorum fakat gün içinde nefes almaları için harika

afindas

ben yanlış görmüşüm teşekkür ederim

Selinbuyukcam

işinizi görücektir eminim ben teşekkür ederim :)

Selinbuyukcam

kargo ile gönderim sağlanıyor bende kargo ile aldım kendim montaj yaptırdım

afindas

filenin deliklerinin genişliği sıkıntı çıkartıyor mu genelde kedi filelerinin boşlukları daha dar oluyor

Erogluekiin

Maddiyat sıkıntısı olan arkadaşlar için kümes teli daha ucuz. Bir cama 15 tl harcadım

Selinbuyukcam

@afindas fotoğrafta büyük mü gözüktü size acaba ? normalde sadece patisi girebiliyor öyle kafa sokma sarkma gibi olayları imkansız yapamaz küçük zaten

arest1234

evet tebrik ediyorum.. balkon ve cama cikartmayin..

buseekucukgol

teşekkürler çok güzel bir site paylaşmışsınız bizimle. bu file daha sonra sökülebilir mi acaba bilginiz var mı? öğrenci evinde yaptıracağım o yüzden ilerde sökebilceğim tarzda şeyler bakmak istiyorum

Selinbuyukcam

Tabi monte aparatlarıyla beraber söküp takabiliyorsunuz :)