Balkon

Sudennazzs

Ailem kedimi sürekli balkona çıkarıyor. Ben sürekli onları uyarıyorum ama evden çıktığımda hemen balkonun kapısını açıyorlar ve birşey olmaz diyorlar.Kedim de balkonu çok seviyor sürekli orda oynamak istiyor.Bu yüzden kedi filesi yaptırmak istiyorum. Filelerin fiyatları ne kadar veya balkon için nasıl önlemler alabilirim?

7 CEVAP

Suzionline demeye gelmiştim atılmış bile link:) oldukça ucuza yaptırabilirsiniz linke mutlaka bakın

Ozge00

İnternette bir suru var metresine gore fiyatı değişiyor. Nalburdan da bakabilirsiniz. Telin metresi 10 tl idi en son ben sorduğumda. Kendiniz monte edebilirsiniz veya yardim alabilirsiniz

Sudennazzs

Bu arada 1. Katta oturuyoruz ve balkonumuz oldukça büyük

yusufgg38

1.katta oturuyosanız kediniz aşşağıya atlasa yorulmaz bile için rahat olsun

eceyilmaez

Kaçabilir kaybolabilir sokakta eve alıştığı için sıkıntı çeker hastalık kapabilir. Bence yine de yaotirilmali ya da hiç acilmayacak o oradayken

eceyilmaez

Kaçabilir kaybolabilir sokakta eve alıştığı için sıkıntı çeker hastalık kapabilir. Bence yine de yaotirilmali ya da hiç acilmayacak o oradayken