Şivava

Kuzucansu44

Ailemin yeni üyesi olarak şivava sahipleneceğim. Ama benim diğer köpeklerim şivava cinsine göre büyük. Yani anlaşabilirler mi? Şivava küçük bir cins ya?

7 CEVAP

cen0cen0

Yüksek ihtimalle anlaşırlar. Diğer köpeklerinizin cinsleri neler?

Emreayas

Büyük köpek küçük köpeğe bir şey yapmaz benim köpeğimde Yorkshire ve şivava kırması Büyük köpeklerin bir şey yaptığını hiç görmedim tam tersi bizimkisi daha çok havlıyor diğer köpeklere

dddkkkks

iri köpekler küçük köpeklere göre daha çekingendir bir sıkıntı oluşmaz

Kuzucansu44

Diğer köpeklerim rottweiler, golden ve maltese. Cevaplarınız için teşekkür ederim, umarım anlaşırlar❤️

dddkkkks

maltese sıkıntı çıkarabilir belki dikkat etmenizde fayda var

blue_hpood

şivava biraz asabi yaratılışlı gibi, bilemedim. yukarıda arkadaşın dediği %25 mevzusunu düşünmek lazım bence