Kedimde Yara

naz16

Merhaba arkadaşlar canımdan çok sevdiğim kızımın dün akşam severken farkettiğim boynunda yuvarlak bir yara gördüm inanılmaz panik oldum tüy yoktu sadece kırmızı kızarık leke gibi kan vs.yok bilgisi olan varmı acaba yardımcı olabilirmisiniz rica etsem ne yapmam gerekiyor ....

9 CEVAP

Ozge00

Tasma takıyorsa çıkarın önce.
fotograf olmadan ne olduğunu bilemeyiz fotoğrafı varsa atar mısınız? Çok ciddi duruyorsa veterinere goturmek lazim tümör,mantar tarzı bir şey olabilir.

fredda

belki boynu bir yere sürtünmüştür. yine de çok endişeliyim diyorsanız veterinerinizle görüşün.

Ozge00

Yok kendiniz sürmeyin bir şey veterinere sormadan. Veterinere fotoğraf atin, o getirin derse götürüp tedavi ettirirsiniz.alerjik bir reaksiyon da olabilir. Son zamanlarda farklı bir sey yediyse falan. Mantar başlangıcı da olabilir. Bilemiyorum veteriner daha iyi bilir

Ozge00

Yok endislenmeyin ciddi bir şey yoktur umarım. Geçmiş olsun.

Ozge00

Benimkinde bir kez yara oldu nedne olduğu da anlaşılamadı sonra kendisi kabul bağlayıp geçti. Ufak bir seyde olabilir yani :)

naz16

Ay inşallah ALLAHIM ESİRGESİN canlarımızı ALLAH razı olsun hepinizden

naz16

Allah korusun resim çekemedim paradan küçük kırmızı batikon sürecektim evde olmadığından süremedim birde korktum ters etki yaparmı diye ilk defa oluyor tasma takmıyorum

naz16

çok teşekkürler ediyorum ilk defa oldu endişelendim resim çekmek aklıma gelmedi haklısınız veterinere götüreyim bugün iş çıkışı yavrumu götüreceğim

naz16

arkadaşlar öncelikle hepinize çok teşekkür ediyorum tekrar açıklama yapma gereği hissettim çok şükür canım kızımın hiçbir sıkıntısı kalmadı