Kedim Hiçbirşey Yemiyor

esma6363

Yaklaşık 4.5 aylık bir kedim var eve ilk geldiği zamandan beri kuru mama yiyiyordu ama son birkaç gündür hiçbişey yemiyo karnı aç benden yiyecek istiyo ama verince de yemiyo ne yapmam gerek?

4 CEVAP

Ozge00

Hastaysa İştahı yoktur. Mama değişikliği yapabilirsiniz belki mamadan da sıkılmış olabilir. Aynı markanın farklısini deneyebilirsiniz. Siz ev yemeği vermeyin. Et yumurta yoğurt tarzi yiyebileceği şeyler verebilirsiniz

dddkkkks

veterinere danışın 4.5 aylık kedinin iştahla mama yemesi gerekiyor bir sıkıntısı olabilir mamayı zaten yiyormuş durduk yere sevmemeye başlamaz

Gelyahron

Dişlerine bakın çürük olabilir. Genelde öyle oluyor çünkü

esma6363

Kendisi zaten mutfağa gelip istiyor ama verincede yemiyor mama değişikliği yapıcam dediğiniz gibi cevap için teşekkürler:)