Kedimin Agresifliği

Ben yarın okul için istanbula gidicem leylayı da yoğunluğumdan ve yurtta kaldığımdan dolayı annemlerin yanında bırakmam gerekiyo malesef. leyla da üç dört gündür acayip sinirli ama sadece bana karsı. Geliyorum konusmak için yanına oturuyorum ben konusmaya baslayınca sinirli sinirli miyavlıyo acaba gittiğimi anlamıs olabilir mi ya da baska bi sorunumu var. Kendisine dokunmama izin vermiyo normalde çok yakınız onu ilk bulduğumdan beri de benimle uyuyo. Ama onu bile bıraktı bu bikaç gündür :/

7 CEVAP

kutepinpon

Kaç aylık acanba

Alparslan88

Hisli hayvanlardır kediler ama atlatacaktır diye umuyorum üzmeyin kendinizi :)

kedilikizzz

Kaç aylık canmm. Yoksa kızgınlık dönemine falan mı giriyor ??

6 aylık arkadaslar :/ kızgınlığa girmesin ya bebek o daha :)) fazla hırçın anlatamam

kedilikizzz

Kıyamam yaa.d nasıl ayrılcaksın ondan canmm

tugba35

Benim kedim de daha çıkacağımı belli etmeden, gidiyor kapının önüne. Kendince engel oluyor :) Bir sorun olacağını sanmıyorum, gerçekten hissediyorlar.

Caddog

Bence bunlar amerikanın oyunları