Köpeğin Ateşi Olduğu Nasıl Anlaşılır Acill Cevap Verin Lütfen!!

mocoow122

NASIL ANLAYABİLİRİZ CEVAP VERİN LÜTFEN

2 CEVAP

Mehmetkr

Kafası size bakacak şekilde durun ve sever gibi kulaklarından tutun zaten sıcaklığı normaldekinden fazlyasa ve sizde köpeklere aşina iseniz anlayacaksınızdir

cerenyuksel

Vücutları bu aylarda normal olarak biraz sıcak olabiliyor ancak elinizi göbeğine dokundurduğunuzda gerçekten yakıyorsa, aşırı bir sıcaklık hissediyorsanız ateşi olabilir ama en kesin çözüm poposundan ateşölçer ile ölçmektir.